Wnętrze
Ceramiczne płytki łazienkowe

Ceramiczne płytki łazienkowe

Zapotrzebowanie na ceramiczne płytki łazienkowe jest tak duże, że nikt nie wątpi w słuszność zastosowania trwałego i stylowego materiału wykończeniowego. Właściwości powłoki w pełni uzasadniają tę decyzję, tworząc praktyczne i wygodne miejsce do wykonywania zabiegów higienicznych.

Otwórz wirtualny katalog, aby zamówić płytki łazienkowe i wkomponować je w swoje obecne wnętrze. Idealną okładzinę ceramiczną można znaleźć w kilku kolekcjach jednocześnie. Jeśli masz trudności z procesem selekcji, możesz skontaktować się z naszymi ekspertami w celu uzyskania pomocy.

Praktyczność i inne zalety płytek łazienkowych

Łazienka to pomieszczenie, które można wykafelkować nie tylko na podłodze, ale nawet na ścianach i suficie. Czasami wykończenie w jednym kolorze wygląda harmonijnie, ale najczęściej projektanci łączą kilka kolorów i wprowadzają akcenty wzorami.

Wybór płytek łazienkowych to ekscytujący proces, który gwarantuje zakup wysokiej jakości stylowych produktów o:

 • Trwałość – Profesjonalnie zainstalowane forniry przetrwają ponad 20 lat.
 • Wodoodporność – Wysoka wilgotność w pomieszczeniach zamkniętych nie uszkodzi płytek.
 • Oryginalny wygląd – płytki łazienkowe nie stracą koloru po latach użytkowania, a wnętrze pozostaje takie samo jak pod koniec remontu.
 • Wytrzymałość — z łatwością wytrzymują znaczne obciążenia dynamiczne i statyczne.
 • Łatwa pielęgnacja – Wystarczy regularne czyszczenie płytek łazienkowych wodą z mydłem lub chemią gospodarczą, aby zachować ich nieskazitelny wygląd.
 • Płytka z wytłoczoną warstwą wierzchnią może zmniejszyć ryzyko zranienia na mokrych podłogach.
 • Minimalna porowatość produktu zapobiega wchłanianiu brudu i tworzeniu pożywki dla bakterii.

Jaki rodzaj płytki łazienkowej kupić?

Na stronie sklepu internetowego znajdziesz wiele oryginalnych faktur oraz możesz kupić płytki łazienkowe, dzięki którym pomieszczenie nabierze nowego koloru. W większości przypadków klienci zdecydują się na błyszczącą ceramikę, ale nie przeoczą produktów matowych lub wytłaczanych, a także imitacji naturalnych materiałów. Pomieszczenie.

Projektanci zalecają, aby nie ograniczać się do jednego koloru i eksperymentować. Kombinacje różnych faktur i kolorów wyglądają harmonijnie i pomagają wyrazić indywidualność. Gładkie ściany można rozcieńczyć ciekawym dekorem, który podkreśli relaksującą atmosferę. Na uwagę zasługuje również wanna jako ważny element pomieszczenia, dzięki czemu może kontrastować z innymi powierzchniami. Sprzedaż płytek łazienkowych to główna działalność sklepu, dlatego w asortymencie znajdziesz wszystkie rodzaje płytek. Zajmowaliśmy się poręcznym katalogiem wirtualnym, więc łatwo wybrać tablicę. Oferujemy niedrogie płytki łazienkowe do domów, biur i instytucji.

Istnieje wiele rodzajów płytek do dekoracji łazienki:

 • Powłoki o powierzchni gładkiej i tłoczonej, szkliwione i nieszkliwione.
 • Produkty o klasycznym wyglądzie, mozaika i imitacja cegły, drewna.
 • Wykończenia o matowej i błyszczącej fakturze.
 • Płytki kwadratowe i prostokątne, cienkie i grube.
 • Do wyboru mamy białe, beżowe, brązowe, żółte, zielone, szare lub inne płytki łazienkowe.
 • Korzyści z dekorowania łazienki płytkami

Zalety płytek łazienkowych są oczywiste i niewiarygodne:

 • Są odporne na wilgoć i parę wodną oraz agresywne chemikalia
 • Higieniczny, wolny od grzybów i pleśni
 • Nie deformują się
 • Są łatwe do utrzymania w czystości
 • Bezpieczne.
 • Niektóre płytki łazienkowe mają tłoczoną powierzchnię antypoślizgową.

Płytki łazienkowe w sklepie internetowym

Dziś płytki łazienkowe, także podłogowe ceramixplytki.pl/12-plytki-uniwersalne to nie tylko modny materiał dekoracyjny, ale cała sztuka aranżacji wnętrz. Płytki łazienkowe pomagają obniżyć koszty renowacji. W końcu cena jest ważnym kryterium. Możesz wybierać spośród tanich płytek i luksusowej ceramiki. Korzystając z naszej strony zyskasz świetne rabaty, weźmiesz udział w promocjach lub dowiesz się o wyprzedażach płytek.

Poręczny katalog na stronie pozwoli Ci wybrać płytki całkowicie zgodnie z Twoimi wymaganiami. Do każdej kolekcji dołączone jest zdjęcie ze szczegółowym opisem, cechami i zaleceniami dotyczącymi użytkowania. Co roku projektanci producentów płytek łazienkowych starają się zaskoczyć najbardziej wymagających klientów nowymi, coraz ciekawszymi i oryginalnymi kolekcjami, a my jako pierwsi je prezentujemy.

Fachowe porady dotyczące wyboru płytek łazienkowych

Ceramiczne płytki łazienkowe
Ceramiczne płytki łazienkowe

Płytki i porcelana to podstawa wykończenia łazienki. Żaden inny materiał nie jest tak piękny i funkcjonalny w pomieszczeniu o dużej wilgotności. Płytki mogą spełnić Twoje fantazje. Płytki łazienkowe to bogata paleta, piękno naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień i zaawansowane europejskie trendy w projektowaniu płytek.

Prezentowana przez nas kolekcja łazienkowa to szeroka gama kolorów, faktur i formatów, które zainspirują Cię do stworzenia najbardziej wyjątkowej, komfortowej i osobistej przestrzeni domowej – łazienki. Oprócz wymagań funkcjonalnych na pierwszym miejscu stoją również efekty optyczne. Format, kolor i wzór płytek tworzą akcent estetycznej przestrzeni mieszkalnej i przyczyniają się do przestrzennego efektu łazienki. Zastosowanie i sprytne połączenie elementów dekoracyjnych płytek łazienkowych może wpłynąć na nastrój łazienki. Ponieważ płytki pokrywają w większości lub w całości podłogi i ściany, różne formaty i wzory mają duży wpływ na odbiór pomieszczenia.

Ceramix płytki ceramiczne
Andrzeja Struga 3
70-784 Szczecin
730 730 143
ceramixplytki.pl