Hobby
Zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie

Jakie są najbardziej popularne firmy bukmacherskie? Bardzo dużo pełnoletnich osób obstawia zakłady bukmacherskie. Co istotne, typerzy mają na tej płaszczyźnie sporo opcji do dyspozycji. Jakie podmioty z tego sektora są najbardziej popularne? Dlaczego tak się dzieje?

STS

Na pierwszym miejscu w wielu rankingach firm bukmacherskich znajduje się STS. To oczywiście m.in. sponsor naszej reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn. Co ciekawe, STS jest od grudnia 2021 roku notowany na giełdzie. Już na tej podstawie można wysunąć wiele istotnych wniosków. Ta firma bukmacherska działa legalnie. Podmiot STS SA jest z Katowic. Jego główna siedziba znajduje się aktualnie przy ul. Porcelanowej 8. Numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego (czyli w skrócie KRS-u) to 0000829716. Nie wspominamy o tym przypadkowo. Wszystkie te zagadnienia potwierdzają, że jest to legalna firma bukmacherska. Co ważne, możesz tam obstawiać zgodnie z przepisami na trzy różne sposoby.

STS oferuje swoje usługi m.in. w punktach stacjonarnych. Pod tym kątem jest najlepszy, ponieważ żadna inna firma bukmacherska nie ma tak wielu lokali naziemnych rozsianych po różnych zakątkach Polski. Dodatkowo możesz tutaj obstawiać online lub dzięki funkcjonalnej aplikacji mobilnej. Jak założysz internetowe konto bukmacherskie, to czekają na Ciebie różne atrakcje. Chodzi głównie o znakomite bonusy powitalne. Aktualnie STS oferuje nawet… 1660 PLN. Co konkretnie można uzyskać? M.in. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Aby tak się stało, należy najpierw dokonać rejestracji. W czasie zakładania konta bukmacherskiego w STS, trzeba wpisać odpowiedni kod promocyjny (np. STS100). Potem należy dokonać premierowej wpłaty. Jak zostanie ona zaksięgowana na koncie, to możesz zagrać pierwszy zakład. I tutaj najlepsza część tej promocji. Tak naprawdę nic nie ryzykujesz. Jeśli przegrasz pierwszy zakład, to otrzymasz od STS zwrot do 100 PLN.

Co jeszcze jest oferowane? To trzy bonusy (jak w ciągu 30. dni od momentu założenia konta trzykrotnie wpłacisz pieniądze). W sumie możesz zainkasować 100% do 300 PLN, a później 50% (do 500 PLN i 700 PLN). To nie koniec. Ta renomowana firma oferuje również dla nowych Klientów 60 PLN. By zdobyć te pieniądze, należy zagrać kilka kuponów bukmacherskich zgodnie z warunkami promocji.

Fortuna

Zakłady bukmacherskie
Zakłady bukmacherskie

W gronie doświadczonych i często wybieranych podmiotów bukmacherskich jest także Fortuna. Ta firma została założona w 1996 roku. Jest zatem nieco starsza nawet od STS. Aktualny lider na rynku zakładów wzajemnych w Polsce zaczął oficjalnie działać od 1997 roku. Fortuna Sp. z o.o. ma główną siedzibę w Cieszynie, przy ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15. Numer wpisu do KRS-u to 0000002455. Warto dodać, że ta firma bukmacherska również działa legalnie – nie tylko stacjonarnie, ale też online (przy okazji możesz obstawiać z poziomu aplikacji mobilnej).

Jak pokazują statystyki, coraz więcej osób wybiera granie w sieci. Na co mogą liczyć nowi Klienci tego podmiotu bukmacherskiego? To m.in. 20 PLN. Co ciekawe, aby je zdobyć należy tylko zarejestrować konto. Potem gracz może zainkasować trzy zwroty na łączną sumę nawet 600 PLN. Jakie są tutaj kluczowe warunki? Po dokonaniu rejestracji gracz otrzyma pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN. Należy go postawić w ciągu 72 h. Jak przegrasz, to otrzymasz zwrot do 100 PLN.

Po trzech dniach od rejestracji zawodnik otrzyma drugi zakład bez ryzyka (do 200 PLN). Należy go postawić w ciągu 72 h od otrzymania. Jeśli nie wszystko pójdzie po Twojej myśli w czasie typowania, to otrzymasz zwrot do 200 PLN. To nie koniec promocji. W końcu po sześciu dniach od rejestracji gracz może zainkasować kolejny zakład bez ryzyka. Trzeba go postawić w ciągu 72 h. I znowu ewentualna porażka nie będzie opłakana w skutkach. Jak Twój zakład okaże się nietrafiony, to otrzymasz zwrot do 300 PLN.

Etoto

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się także ta firma bukmacherska. Etoto Sp. z o.o. jest ze stolicy naszego kraju. Na co dzień ten podmiot bukmacherski działa w Warszawie, przy ul. Żurawiej 8. Numer wpisu do KRS-u to 0000370248. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje zakłady online. Ewentualnie możesz obstawiać dzięki aplikacji mobilnej. Na razie nie jest możliwe granie w punktach stacjonarnych Etoto. Zazwyczaj jednak ludzie i tak obstawiają zakłady bukmacherskie przez internet.

Warto zaznaczyć, że ten legalny podmiot zapewnia nowym Klientom znakomite warunki na start. Obecnie możesz zainkasować np. jedyny taki bonus na rynku, czyli potrojenie środków na grę. Jak zarejestrujesz się i wpłacisz pierwszy depozyt, to otrzymasz od Etoto 200% do 100 PLN. Jakie są warunki związane z uwolnieniem środków? Dość proste do spełnienia. Należy zagrać tylko jeden raz za równowartość przyznanego wcześniej bonusu. Etoto zastrzega sobie w regulaminie promocji, że akceptowane są tylko kupony akumulowane. Ich ogólny kurs nie może być mniejszy od 2,50. Dodatkowo nowi gracze (po rejestracji i pierwszej wpłacie) mogą otrzymać 20 PLN na skorzystanie z aplikacji mobilnej.